Zapisz się na wydarzenie

Wybierz z listy wydarzenie, aby zapoznać się ze szczegółami.

Nauczanie kompetencji cyfrowych osób dorosłych w bibliotekach oraz instytucjach kultury
Data wydarzenia: 2020-11-23
Podczas webinarium porozmawiamy o społeczeństwie informacyjnym i o tym jak biblioteki i inne instytucje mogą wspierać swoich użytkowników w budowaniu go. Zastanowimy się jak zapewnić wsparcie osobom dorosłym w ich kształceniu ustawicznym i dlaczego kluczowe jest w tym wspieranie ich kompetencji informacyjnych, medialnych i cyfrowych. Nie zabraknie także ciekawych źródeł inspiracji na zajęcia dla różnych grup wiekowych osób dorosłych oraz inspiracji w postaci narzędzi cyfrowych do wykorzystania podczas zajęć offline i online. 
 
Prowadząca:
 
Marta Kostecka - z wykształcenia polonistka, obecnie pracuje w bibliotece publicznej, ale pracowała też w bibliotekach szkolnych i akademickich. W orbicie zainteresowań znajduje się literatura, kultura i sztuka, nauczanie i uczenie się oraz technologie i nowe media. Specjalizuje się głównie w edukacji cyfrowej i medialnej. W bibliotece zajmuje się promocją. Koordynuje szczeciński TechKlub.
Działaczka społeczna, należy do stowarzyszenia LABIB i Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich. Ponadto wielbicielka literatury i kultury popularnej. Prowadzi stowarzyszenie zajmujące się kulturą popularną ze szczególnym uwzględnieniem komiksu "POP-ART". Czas wolny spędza z książką lub na łonie natury.
 
Termin wbinarium
 
23 listopada 2020, godz. 18:00-19:30
Link do spotkania online zostanie przesłąny na adres email wskazany przy rejestracji.
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu dla celów i wg zasad opisanych w Klauzula Informacyjna. Administratorem danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu jest Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego (FRSI) z siedzibą w Warszawie (00-359), przy ul. Kopernika 17.