Zapisz się na wydarzenie

Wybierz z listy wydarzenie, aby zapoznać się ze szczegółami.

Nowa praca lub awans - jak się przygotować i gdzie szukać? W cztery oczy z headhunterką
Data wydarzenia: 2021-06-14

Poszukiwanie pracy jest wyzwaniem. Podczas webinaru spróbujemy podejść do tematu projektowo, czyli skupimy się na następujących elementach "projektu praca". 

Cel. Odpowiedź niby jest oczywista - chcę znaleźć fajną pracę! Fajną, czyli jaką? Zastanowimy się na ile to, czego szukasz faktycznie odpowiada Twoim kompetencjom i potrzebom. Sprawdzimy, na ile rozumiesz oferty pracodawców, często z enigmatycznymi skrótami tj. MLE, UI/UX, SRE, MD. Porozmawiamy również o tym, czym są "kompetencje przyszłości". 

Rezultat. Czasami droga do celu jest hmmm.... dość kręta. Jak powiedziała Sheryl Sandberg: ścieżka kariery to nie drabina, to raczej "małpi gaj". Czasami trzeba rozważyć inne oferty, aby zdobyć wymagane doświadczenie. Porozmawiamy o tym, jak mądrze wybierać. 

Zasoby i harmonogram. Warto zastanowić na ile wymarzona praca jest w twoim zasięgu i czy nie warto zrobić przystanku na zdobycie dodatkowych kompetencji? Zasobem jest też czas. Dowiesz się ile może trwać projekt rekrutacyjny i oczywiście - na co się przygotować podchodząc do rozmowy rekrutacyjnej. Omówimy pytania, jakie Ty możesz zadać pracodawcy oraz jak sprawić, by nawet nie zakończona sukcesem rozmowa była wygraną, a nie porażką. 

Budżet. Ważne pytanie: czy wiesz jak wycenić swoje kompetencje? Czy orientujesz się jakiego wynagrodzenia możesz oczekiwać? I jak nie dopuścić do tego, aby potrzeby finansowe rządziły Twoimi wyborami? 

Webinar będzie ultrapraktywczny. Uczestnicy i uczestniczki otrzymają wskazówki jak skutecznie zrealizować "projekt praca" w oparciu o konkretne przykłady oraz zadawane przez nich pytania. Webinar w formie rozmowy poprowadzi Aleksandra Pepłowska, Członkini Rady Wykonawczej PSRP - masz odwagę razem z Olą spotkać się z headhunterką w cztery oczy?

Prowadząca:

Kamila Jeżowska - "pani z haeru". Mam wieloletnie doświadczenie w rekrutacji: znajdowałam talenty do projektów, organizacji pozarządowych, start-upów i korporacji, również jako headhunterka. Od kilku lat - jako HR partnerka dla biznesu - skupiam się na budowaniu kultur organizacyjnych sprzyjających rozwojowi firm i pracowników. Wierzę, że udana rekrutacja może być początkiem pięknej, wieloletniej przyjaźni. Znajdziesz mnie na www.linkedin.com/in/kamilajezowska


Webinarium odbędzie się 14 czerwca w godz. 18:00-19:30 na platformie ClickMeeting.
Link do platformy, na której odbędzie się webinarium, zostanie przesłany w mailu potwierdzającym rejestrację. Jeżeli po zarejestrowaniu się nie otrzymasz wiadomości na wskazany adres, sprawdź folder "spam". Jeżeli wiadomość nie dotrze, bardzo prosimy o kontakt na adres: kontakt@mydigitallife.pl


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu dla celów i wg zasad opisanych w Klauzula Informacyjna. Administratorem danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu jest Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego (FRSI) z siedzibą w Warszawie (00-359), przy ul. Kopernika 17.