Zostań trenerem

Jeżeli zamieszkujesz w miejscowości do 100 tys. mieszkańców i chcesz uruchomić lokalne warsztaty dla osób dorosłych lub dzieci I młodzieży podnoszące ich kompetencje cyfrowe, zapraszamy do zgłoszenia się na trenera naszego projektu.

Zarejestrowanych kandydatów zaprosimy na szkolenia online, które odbędą się w trzech terminach w miesiącach sierpień-październik 2020 r.

W formularzu zgłoszeniowym napiszcie coś o sobie oraz o Waszym pomyśle na realizację lokalnych warsztatów podając np. częstotliwość spotkań, ile ich będzie, kim będą uczestnicy, ilu ich będzie, gdzie poprowadzisz zajęcia jeśli będzie możliwość realizacji w wersji offline, jaki będzie zakres tematyczny zajęć. Zajęcia w ramach projektu powinny zakończyć się do końca grudnia 2020 roku.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu dla celów i wg zasad opisanych w Klauzula Informacyjna. Administratorem danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu jest Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego (FRSI) z siedzibą w Warszawie (00-359), przy ul. Kopernika 17.