Zdalne zarządzanie projektem - narzędzia i porady
Zdalne zarządzanie projektem - narzędzia i porady

Od marca 2020 roku życie całego świata wywróciło się do góry nogami na każdym jego poziomie. M.in. poziomie służbowym. Każda osoba - niezależnie czy pracująca w korporacji czy w organizacji pozarządowej - musiała zmierzyć się z wyzwaniem pracy zdalnej. Na szczęście z pomocą przyszły technologie, z których osoby swobodnie poruszające się po Internecie mogą czerpać garściami. W trakcie webinarium:

  • -dowiesz się jakie bezpłatne narzędzia do zarządzania projektami są dostępne na rynku
  • -poznasz bezpłatne programy do komunikacji z małym i dużym zespołem
  • -usłyszysz jakie najczęstsze pułapki i popełniane błędy czekają na Ciebie w czasach pracy zdalnej

Będzie również okazja do samodzielnego testowania narzędzi i programów w trakcie trwania webinarium przy wsparciu prowadzącego.

Prowadzący:

Michał Bielicki - przez prawie 8 lat związany z trzecim sektorem. W tym czasie pracował w Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego realizując program Sektor 3.0. W jego ramach współorganizował ponad 10 międzynarodowych konferencji technologicznych, odpowiadał za organizację kilkuset szkoleń w całej Polsce oraz koordynował powstawanie i funkcjonowanie sieci ponad 100 wolontariuszy, świadczących bezpłatną pomoc technologiczną organizacjom pozarządowym. Odpowiadał również za marketing, promocję i komunikację internetową. Pracował ponad 10 lat w biurze prasowym KP Legia Warszawa odpowiadając za kontakt z mediami. Trener i wykładowca w tematach związanych z wykorzystywaniem technologii w codziennym działaniu instytucji oraz budowania wizerunku w Internecie. Wolontariusz w biurze prasowym WOŚP podczas Finału i Pol'and'Rock Festival. Aktualnie przedsiębiorca realizujący szereg działań typu e-commerce.