WEBINARIUM WEBINARIUM WEBINARIUM WEBINARIUM WEBINARIUM WEBINARIUM WEBINARIUM WEBINARIUM WEBINARIUM WEBINARIUM WEBINARIUM
WEBINARIUM WEBINARIUM WEBINARIUM WEBINARIUM
Prowadzenie Dyskusyjnego Klubu Książki z użyciem Office 365 (w tym Teams)

Pandemia koronawirusa i związane z nią obostrzenia zmieniły rzeczywistość większości z nas. Znacząco wpłynęła również na działalność bibliotek i dyskusyjnych klubów książek. To, co jest stałe, to możliwość czytania. Ludzie dalej lubią to robić, lubią poznawać nowe książki, gatunki, autorów i rozmawiać o literaturze. A co z klubami? Wciąż mogą działać, chociaż oczywiście w nieco zmienionej formule.

Podczas webinaru dowiesz się:

- Jak realizować zadania DKK w okresie pandemii
- W jaki sposób zachęcić czytelników do spotkań online
- Jak zorganizować spotkanie online z uczestnikami DKK
- Jak zorganizować spotkanie autorskie online

 

Prowadząca

Violetta Natalia Biernacik – kustosz w Miejskiej bibliotece Publicznej w Kudowie-Zdroju, członek Stowarzyszenia Labib, autorka warsztatów w ramach konkursu Re-Animuj się: „ Trening pamięci i koncentracji- techniki i ćwiczenia” i „O sztuce opowiadania- warsztaty storytellingu i baśni”. Koordynatorka programu „E-mocni – cyfrowe umiejętności, realne korzyści” na terenie miasta i gminy Kudowa-Zdrój. Moderatorka DKK „Czytodajnia” dla dzieci i młodzieży. Animatorka czytelnicza dzieci, młodzieży i seniorów.