WEBINARIUM WEBINARIUM WEBINARIUM WEBINARIUM WEBINARIUM WEBINARIUM WEBINARIUM WEBINARIUM WEBINARIUM WEBINARIUM WEBINARIUM
WEBINARIUM WEBINARIUM WEBINARIUM WEBINARIUM
Webinarium Reintegrujemy klasę, czyli Teams w praktyce

Wracamy po feriach! Większość uczniów w Polsce będzie kontynuowała edukację zdalną. Nauczyciele stoją przed kolejnym wyzwaniem, jakim jest reintegracja klasy po przerwie. W jaki sposób zrobić to online? Jakich narzędzi do tego użyć? Na czym skupić się w pierwszej kolejności? Zapraszamy na drugie webinarium z Panem Belfrem - Dawidem Łasińskim, na którym postaramy się znaleźć odpowiedź na powyższe pytania.

Szkolenie jest poświęcone wykorzystaniu najpopularniejszej w polskich szkołach, stwarzającej najwięcej możliwości i stale wzbogacanej o kolejne funkcjonalności platformie Teams firmy Microsoft.

Microsoft Teams to cyfrowa platforma, która w jednym miejscu łączy rozmowy, materiały i aplikacje. W ten sposób nauczyciele i wykładowcy mogą tworzyć dynamiczne środowisko, sprzyjające współpracy klasy, korzystać z wiedzy ekspertów z branży edukacji i nawiązywać kontakty z innymi pedagogami — wszystko dzięki jednemu kontu, które jest bezpłatne dla nauczycieli i uczniów.

Podczas szkolenia:

  • - dowiesz się, jak integrować klasę po feriach
  • - poznasz nowe funkcjonalności platformy Teams
  • - nauczysz się tworzyć ciekawe prezentacje interaktywne dla swoich uczniów
  • - zobaczysz, jak nauczyciele szkół podstawowych i średnich z całego świata tworzą klasy online i realizują cele edukacyjne
  • - poznasz pomysły na temat dbania o samopoczucie swoich podopiecznych
  • - dowiesz się, jak ułatwiać uczniom komunikację oraz podtrzymywanie więzi emocjonalnych

Prowadzący:

Dawid Łasiński (Pan Belfer) – nauczyciel chemii z ponad 13-letnim stażem. Uczył w szkole podstawowej, zawodowej, technikum i liceum. Uwielbia nowoczesną technologię, edukację, media społecznościowe i nowoczesny marketing. Swoje umiejętności wykorzystał, projektując koncepcję Pana Belfra – nauczyciela z Internetów. Członek grupy SuperBelfrzy RP, otrzymał tytuł Microsoft Innovative Education Expert.