WEBINARIUM WEBINARIUM WEBINARIUM WEBINARIUM WEBINARIUM WEBINARIUM WEBINARIUM WEBINARIUM WEBINARIUM WEBINARIUM WEBINARIUM
WEBINARIUM WEBINARIUM WEBINARIUM WEBINARIUM
Czy można nauczyć się uczyć?

Drugi semestr roku szkolnego prawie na półmetku! Wizja końca roku staje się coraz bardziej wyraźna, a wraz z nią pojawiają się pytania o to, w jaki sposób przygotowywać się do matury, egzaminów końcowych, testów i zwykłych sprawdzianów przed wystawieniem ocen końcowych. Jak nauczyciele mogą pomóc im się uczyć, gdy nie mogą towarzyszyć im w tej pracy na żywo? Jak zwiększyć swoją efektywność i uczyć się szybciej w krótszym czasie? Przyjrzymy się temu procesowi i technologii, która może go wspierać.
 
Zapraszamy uczniów, nauczycieli i rodziców na wyjątkowe webinarium z Panem Belfrem - Dawidem Łasińskim, podczas którego dowiecie się:

  • - Jaka jest różnica między uczeniem kogoś, a uczeniem się? 
  • - Jak uczyliśmy się kiedyś, a jak uczymy się teraz? 
  • - Czy możemy zwiększyć własną skuteczność w przyswajaniu wiedzy?
  • - Kiedy technologia przeszkadza nam w procesie uczenia się? 
  • - Jak technologia może nam pomóc w procesie uczenia się?

Prowadzący:

Dawid Łasiński (Pan Belfer) – nauczyciel chemii z ponad 13-letnim stażem. Uczył w szkole podstawowej, zawodowej, technikum i liceum. Uwielbia nowoczesną technologię, edukację, media społecznościowe i nowoczesny marketing. Swoje umiejętności wykorzystał, projektując koncepcję Pana Belfra – nauczyciela z Internetów. Członek grupy SuperBelfrzy RP, otrzymał tytuł Microsoft Innovative Education Expert.