Czy można nauczyć się uczyć?
Czy można nauczyć się uczyć?

Drugi semestr roku szkolnego prawie na półmetku! Wizja końca roku staje się coraz bardziej wyraźna, a wraz z nią pojawiają się pytania o to, w jaki sposób przygotowywać się do matury, egzaminów końcowych, testów i zwykłych sprawdzianów przed wystawieniem ocen końcowych. Jak nauczyciele mogą pomóc im się uczyć, gdy nie mogą towarzyszyć im w tej pracy na żywo? Jak zwiększyć swoją efektywność i uczyć się szybciej w krótszym czasie? Przyjrzymy się temu procesowi i technologii, która może go wspierać.
 
Zapraszamy uczniów, nauczycieli i rodziców na wyjątkowe webinarium z Panem Belfrem - Dawidem Łasińskim, podczas którego dowiecie się:

  • - Jaka jest różnica między uczeniem kogoś, a uczeniem się? 
  • - Jak uczyliśmy się kiedyś, a jak uczymy się teraz? 
  • - Czy możemy zwiększyć własną skuteczność w przyswajaniu wiedzy?
  • - Kiedy technologia przeszkadza nam w procesie uczenia się? 
  • - Jak technologia może nam pomóc w procesie uczenia się?

Prowadzący:

Dawid Łasiński (Pan Belfer) – nauczyciel chemii z ponad 13-letnim stażem. Uczył w szkole podstawowej, zawodowej, technikum i liceum. Uwielbia nowoczesną technologię, edukację, media społecznościowe i nowoczesny marketing. Swoje umiejętności wykorzystał, projektując koncepcję Pana Belfra – nauczyciela z Internetów. Członek grupy SuperBelfrzy RP, otrzymał tytuł Microsoft Innovative Education Expert.