WEBINARIUM WEBINARIUM WEBINARIUM WEBINARIUM WEBINARIUM WEBINARIUM WEBINARIUM WEBINARIUM WEBINARIUM WEBINARIUM WEBINARIUM
WEBINARIUM WEBINARIUM WEBINARIUM WEBINARIUM
Bezpłatny Office 365 dla instytucji non-profit. Popraw efektywność działania swojej organizacji


Zarządzanie zespołami działającymi zdalnie lub hybrydowo to obecnie wyzwanie wielu organizacji nie tylko w Polsce, lecz także na całym świecie. Pandemia przyspieszyła transformację cyfrową. Pojawiło się wiele ofert platform pozwalających na pracę w chmurze i zdalną komunikację zespołów. Jedną z bardziej kompleksowych ofert w tym zakresie jest Microsoft Office 365, który dla organizacji non-profit dostępny jest bezpłatnie. Wiele organizacji już z niego korzysta chociaż często w bardzo podstawowym zakresie, a inne może jeszcze nie są pewne jakie rozwiązanie wybrać dla siebie. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych poprawą efektywności swoich organizacji na webinar z udziałem eksperta z firmy Microsoft (Damian Miros), podczas którego opowiemy, jak można wykorzystać Office 365 w kluczowych procesach w organizacji. Rozmowę poprowadzi ekspert z doświadczeniem we wdrażaniu Office 365 w organizacjach non-profit (Wojciech Kmiecik). 

Podczas webinaru: 

  • - dowiesz się, jak można wykorzystać Office 365 m.in. do komunikacji wewnętrznej, zarządzania obiegiem spraw i dokumentów czy pracy projektowej
  • - poznasz jakie są możliwe pakiety dla organizacji non-profit i czym się różnią
  • - sprawdzisz jakie kompetencje są potrzebne, aby skutecznie zarządzać Office 365 w organizacji
  • - upewnisz się czy Twoja organizacja jest gotowa na kolejny krok w rozwoju wykorzystania rozwiązań chmurowych.


Prowadzący:

Wojciech Kmiecik - ekspert w zakresie procesów i rozwiązań biznesowych, wykorzystujących nowoczesne technologie. Doradca biznesowy z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu strategii dla przedsiębiorstw oraz organizacji non-profit. Praktyk z ponad 20-letnim stażem w zarządzaniu komunikacją, marketingiem i relacjami z klientami, w tym w branży nowoczesnych technologii. Doświadczenie z Office 365 pozyskiwał przy okazji wdrażania i zarządzania tym rozwiązaniem w polskich organizacjach non-profit.

Damian Miros - specjalista w zagadnieniach związanych ze środowiskiem Office 365. Wspiera użytkowników w adopcji nowych narzędzi Microsoft, tak aby mogli pracować efektywnej, bezpiecznej i bardziej wydajnie. Dzięki ponad trzyletniemu doświadczeniu w pracy z klientami z różnych sektorów, zapewnia indywidualne podejście i warsztaty zawsze szyte na miarę.