WEBINARIUM WEBINARIUM WEBINARIUM WEBINARIUM WEBINARIUM WEBINARIUM WEBINARIUM WEBINARIUM WEBINARIUM WEBINARIUM WEBINARIUM
WEBINARIUM WEBINARIUM WEBINARIUM WEBINARIUM
Ty online - marka osobista w pracy i biznesie


Jak zyskać rozpoznawalność niskim nakładem pracy? Jak pokierować swoim rozwojem osobistym i zawodowym, by nie martwić się o brak zatrudnienia lub klientów? Jak odnaleźć siebie w świecie online i z łatwością realizować wyznaczone sobie cele?
Mówią, że marka osobista jest tym, co ludzie o tobie mówią, kiedy wychodzisz z pokoju. Czy aby na pewno chodzi tu tylko o to, jak postrzegają cię inni? Na te i wiele innych pytań odpowiem podczas webinaru pt. „Ty online – marka osobista w pracy i biznesie”.

Podczas webinaru dowiesz się:

  • - czym jest marka osobista,
  • - jakie korzyści wiążą się z jej budowaniem,
  • - jak stworzyć strategię marki osobistej,
  • - z jakich narzędzi warto korzystać,
  • - jak umiejętnie wykorzystać media społecznościowe i internet do budowania wizerunku online.

Prowadząca:

Monika Gawanowska - trener, strateg, coach, autorka książki "Marka osobista bez tajemnic". Specjalizuje się w personal brandingu i LinkedIn. Od początku 2018 roku przeszkoliła ponad 3000 osób online i offline. Wystąpiła przed mniejszą lub większą publicznością kilkadziesiąt razy. Autorka wielu publikacji, m.in. w magazynie „Press”, „Marketing w Praktyce”, "Social media manager", "Lider branży edukacyjnej" oraz w Dzienniku Gazecie Prawnej. Ekspert platformy Her Impact, na której dzieli się wiedzą o LinkedIn, wspierając kobiety w rozwijaniu ich kariery zawodowej. Współpracuje z osobami indywidualnymi, przedsiębiorcami, prowadzącymi małe firmy, jak i z organizacjami zatrudniającymi po kilkaset osób w branżach: finansowej, ubezpieczeniowej, inwestycyjnej, PR, motoryzacyjnej, IT, budowlanej i FMCG.

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola