Warsztaty Warsztaty Warsztaty Warsztaty Warsztaty Warsztaty Warsztaty Warsztaty Warsztaty Warsztaty Warsztaty
Warsztaty Warsztaty Warsztaty Warsztaty
Wystąpienia publiczne - czego nie zauważysz, jeśli patrzysz z zamkniętymi oczami


Zapraszamy na warsztat z wystąpień publicznych oraz (auto)prezentacji, który wesprze Was m.in. w przygotowaniu się do rozmowy rekrutacyjnej w języku angielskim lub prezentacji Waszych projektów, dokonań i planów. Tak, tak – wiedz, że część procesu rekrutacji, przebiegająca właśnie w tym języku, jest już podstawą, w dodatku szczególnie cenioną wśród pracodawców. 

Chcesz porozmawiać o znaczeniu skutecznej komunikacji w procesie poszukiwania wymarzonej pracy, ale też o tym, jak dramatycznych w skutkach błędów możesz dzięki niej uniknąć? Planujesz wziąć udział w rekrutacjach do firm działających na rynkach międzynarodowych? Poprawić swoją skuteczność w najważniejszych rozmowach, jakie przeprowadzisz w życiu? Wyostrzyć zdolności obserwacji i zwracania uwagi na istotne szczegóły, które dotąd być może Ci umykały? Dołącz do nas!

Porozmawiamy też o tym:

  • - Jak przygotować się do autoprezentacji lub/i prezentacji wybranego przez Ciebie tematu/zagadnienia?
  • - Co może Cię naprawdę zaskoczyć przed, w trakcie i po wystąpieniu „na dużej scenie”?
  • - Jakie realne korzyści niesie ze sobą biegła znajomość języka obcego i dlaczego warto dbać o znajomość nie tylko języka angielskiego, ale także innych języków?
  • - Gdzie i jak uczyć się słownictwa używanego podczas wystąpień i w rozmowach rekrutacyjnych?
  • - Dlaczego estetyka Twojego wystąpienia prawdopodobnie mówi o Tobie więcej, niż byś chciał/chciała


Prowadzący:

Warsztat poprowadzi Łukasz Cioch, właściciel LCMedia.pl, gospodarz i moderator kilkuset polskich i międzynarodowych kongresów, konferencji i debat, od lat specjalizujący się w branżowych, anglojęzycznych wydarzeniach. Od 2015 r. poprowadził ponad 300 różnego rodzaju konferencji, kongresów, festiwali i debat, w Polsce i za granicą. W 2020 roku został zaproszony do poprowadzenia ponad 80 konferencji online odbywających się w prawie wszystkich krajach Unii Europejskiej oraz kilka obejmujących prelegentów i uczestników z prawie wszystkie kontynentów.

Łukasz jest również doświadczonym trenerem wystąpień publicznych pracującym z liderami biznesu, szefami instytucji i prelegentami konferencji, a także audytorem konferencji i kongresów, pomagającym organizatorom dużych, międzynarodowych wydarzeń z roku na rok podnosić poprzeczkę w wymiarze jakościowym, kreatywnym i merytorycznym. Przed założeniem własnej firmy, przez kilka lat pracował jako dyrektor ds. publicznych w stowarzyszeniu ASPIRE, wykładowca akademicki, a także dyrektor biura komunikacji i społecznej odpowiedzialności biznesu, rzecznik prasowy i redaktor naczelny w globalnej korporacji.