KURSY ONLINE KURSY ONLINE KURSY ONLINE KURSY ONLINE KURSY ONLINE
KURSY ONLINE KURSY ONLINE

Przewodnik po kulturze pracy dla osób zaczynających drogę zawodową w Polsce.

Dowiedz się czym jest proces rekrutacyjny krok po kroku i jak się do niego przygotować, aby jak najszybciej znaleźć satysfakcjonującą pracę.

Dowiedz się jakie kierunki są perspektywiczne w najbliższym czasie oraz w nieco dalszej perspektywie.

Kurs przeznaczony jest dla osób stawiających pierwsze kroki na swojej ścieżce kariery (studentów, uczniów ostatnich szkół ponadpodstawowych), a także dla wszystkich...

Kursy przeznaczone dla osób, które chcą zdobyć praktyczną wiedzę w zakresie nowych technologii przydatnych w działalności organizacji pozarządowych.

Kurs powstał z myślą o pracownikach instytucji o charakterze kulturalno - edukacyjnym, takich jak biblioteki, domy kultury, szkoły itp.

Kurs skierowany jest do osób, które prowadzą już swoją małą firmę, ale też chcą zacząć działać w internecie lub chcą nauczyć się, jak to robić jeszcze lepiej.

Kurs skierowany jest w szczególności do osób poszukujących pracy, które po wielu latach w jednej firmie próbują znaleźć nowe zatrudnienie.

Kurs skierowany jest głównie do osób, które rozpoczynają swoją pracę w formule zdalnej, oraz tych, które zastanawiają się, jak to robić jeszcze lepiej.

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola