O projekcie O projekcie O projekcie O projekcie O projekcie O projekcie O projekcie
My Digital Life
My Digital Life to projekt wsparcia uczennic, uczniów, studentek, studentów oraz profesjonalistek i profesjonalistów ze wszystkich sektorów (prywatnego, publicznego i pozarządowego) w procesie transformacji cyfrowej. Nasze działania kierujemy do tych, którzy czują potrzebę podnoszenia swoich kwalifikacji w celu utrzymania, kontynuacji lub rozwoju kariery zawodowej.

Wierzymy, że przyszłość należy do firm, instytucji i organizacji, które prężnie działają w środowisku cyfrowym - opracowują skuteczne sposoby realizacji swojej misji i usług online, mają silne przywództwo, wzmacniają kompetencje zdalnej współpracy w zespole, uczą się przez całe życie, budują relacje, prowadzą crowdsourcing, umieją zarządzać obecnością w sieci i w mediach społecznościowych, przeciwdziałają fake newsom, są odporne na cyberataki i wycieki danych.

Projekt My Digital Life jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego ze środków Microsoft w ramach inicjatywy Philanthropies for Skills and Employability.

Joanna Abramowicz

KOORDYNACJA PROJEKTU

Magdalena Rakowska

KOORDYNACJA PROJEKTU

Noemi Gryczko

PROJEKTOWANIE PROGRAMÓW EDUKACYJNYCH ONLINE

Karol Kwiatkowski

PROMOCJA I WIZERUNEK W SIECI

Andrzej Zawieracz

REALIZACJA WYDARZEŃ ONLINE I OFFLINE