Aktualnie Aktualnie Aktualnie Aktualnie Aktualnie Aktualnie Aktualnie Aktualnie Aktualnie Aktualnie Aktualnie
Uporządkuj swoją wiedzę o sztucznej inteligencji

Polecamy bezpłatne kursy online Career Essentials in Generative AI przygotowane przez Microsoft i LinkedIn, dzięki którym dowiesz się, jak wykorzystywać sztuczną inteligencję (AI) w swojej karierze zawodowej.

Generatywna sztuczna inteligencja to zdolność maszyn do generowania treści, takich jak obrazy, tekst, a nawet całe symulacje danych, które są nie do odróżnienia od treści tworzonych przez ludzi. Jej znaczenie polega na możliwości naśladowania i replikowania ludzkich procesów twórczych, co otwiera drogę do innowacyjnych zastosowań w różnych branżach.

Microsoft i LinkedIn odegrały kluczową rolę w rozwoju narzędzi, zasobów i społeczności, które zachęcają profesjonalistów do pracy w tej ekscytującej dziedzinie.

W dzisiejszym konkurencyjnym środowisku pracy zapotrzebowanie na umiejętności w zakresie generatywnej sztucznej inteligencji rośnie. Trendy branżowe wskazują na zwrot w kierunku automatyzacji i rozwiązań opartych na sztucznej inteligencji, co sprawia, że dla profesjonalistów z wielu branż kluczowe znaczenie powinno mieć posiadanie najnowszej wiedzy i umiejętności z tego obszaru. Kursy Career Essentials in Generative AI pozwolą Ci je zdobywać i doskonalić. Po ich ukończeniu i zdaniu egzaminu końcowego, otrzymasz certyfikat zawodowy Microsoft, który możesz dodać do profilu LinkedIn i udostępnić innym osobom.

KLIKNIJ I ROZPOCZNIJ KURS 

Czym jest generatywna sztuczna inteligencja?
Poznaj podstawy generatywnej sztucznej inteligencji, w tym jej historię, popularne modele, sposób działania, implikacje etyczne i wiele więcej.

Generatywna sztuczna inteligencja: ewolucja przemyślanego wyszukiwania w Internecie
Poznaj różnice między wyszukiwarkami a silnikami rozumującymi, koncentrując się na nauce przemyślanych strategii wyszukiwania w świecie generatywnej sztucznej inteligencji.

Usprawnienie pracy dzięki rozwiązaniu Copilot
Dowiedz się, jak wykorzystać narzędzia Microsoft do usprawnienia i zautomatyzowania swojej pracy.

Poznaj Microsoft 365 Copilot (szybka ścieżka)

Dowiedz się, jak wykorzystać Copilot, narzędzie

Etyka w dobie generatywnej sztucznej inteligencji
Dowiedz się, dlaczego względy etyczne są kluczową częścią procesu tworzenia i wdrażania generatywnej sztucznej inteligencji. sztucznej inteligencji nowej generacji firmy Microsoft, które jest wbudowane we wszystkie podstawowe aplikacje zwiększające produktywność.

Wprowadzenie do sztucznej inteligencji
Poznaj najważniejsze narzędzia sztucznej inteligencji.

Na realizację kursu potrzebujesz 4 godziny i 30 minut. Jest on bezpłatny i prowadzony w języku angielskim, dostępne są napisy m.in. po polsku i ukraińsku. Rozpocznij go już dziś!
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola