Aktualnie Aktualnie Aktualnie Aktualnie Aktualnie Aktualnie Aktualnie Aktualnie Aktualnie Aktualnie Aktualnie
Naucz się, jak wykorzystać sztuczną inteligencję, by podnieść swoją produktywność

W czerwcu 2023 roku ekspertki i eksperci z Microsoft i LinkedIn opublikowali pierwszy kurs online "Career Essentials in Generative AI" poświęcony generatywnej sztucznej inteligencji. Ukończyło go ponad 2 miliony osób. Ze względu na tak duże zainteresowanie został przygotowany kolejny bezpłatny kurs “Build Your Generative AI Productivity Skills with Microsoft and LinkedIn”, który pokazuje, jak włączyć najnowsze umiejętności i narzędzia generatywnej sztucznej inteligencji w życie zawodowe – począwszy od tworzenia angażujących prezentacji, aż po efektywne wykorzystanie Microsoft Copilot. Polecamy go Waszej uwadze!


Dowiedz się, jak stosować umiejętności generatywnej sztucznej inteligencji w pracy, aby zwiększyć swoją produktywność. Przekształć surowe dane w znaczące wnioski, twórz przekonujące prezentacje i generuj kreatywne obrazy za pomocą najnowszych narzędzi.

KLIKNIJ I ROZPOCZNIJ KURS

Wprowadzenie do promptowania
Rozpocznij eksplorację dużych modeli językowych i zdobądź praktyczne doświadczenie w korzystaniu z interfejsów no-code lub low-code do testowania tych technologii.

Produktywność z AI: przeformułuj swój dzień pracy i karierę
Naucz się stosować sztuczki generatywnej AI, aby zwiększyć swoją produktywność w pracy.

AI w tworzeniu treści: możliwości, problemy i etyka
Przegląd korzyści, problemów i zagadnień etycznych związanych z narzędziami AI skierowany do kreatywnych profesjonalistów.

Copilot w PowerPoint: od promptu do prezentacji
Naucz się tworzyć angażujące prezentacje w PowerPoint za pomocą Microsoft 365 Copilot.

Excel z Copilot: analiza danych przez AI
Naucz się pracować z Copilotem w Excelu do analizy danych i automatyzacji.

Na realizację kursu potrzebujesz 3 godziny i 44 minuty. Jest on bezpłatny i prowadzony w języku angielskim, dostępne są napisy m.in. po polsku i ukraińsku. Rozpocznij go już dziś!
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola