WEBINARIUM WEBINARIUM WEBINARIUM WEBINARIUM WEBINARIUM WEBINARIUM WEBINARIUM WEBINARIUM WEBINARIUM WEBINARIUM WEBINARIUM
WEBINARIUM WEBINARIUM WEBINARIUM WEBINARIUM
Jak robić lepsze prezentacje? O nagminnych błędach i dobrych praktykach

Czy istnieje formuła dobrej prezentacji? Jak niewielkim kosztem poprawić jakość swojego wystąpienia? W jaki sposób przygotować wizualizację, żeby wspierała przekaz? Co interesuje odbiorców, a co odłączy ich uwagę? Na te pytania postaramy się odpowiedzieć wraz z Luizą Nowak podczas kolejnego LIVE Sektor 3.0. 


Z nagrania dowiesz się m.in.:
- jak przygotować treść prezentacji pod różne okoliczności
- czy storytelling to wciąż słowo klucz czy wyświechtany buzzword
- czemu sama merytoryka to za mało, żeby zatrzymać uwagę odbiorcy czemu warto przyjrzeć się swoim slajdom

Prowadząca:
Luiza Nowak - Employer Branding & Talent Specialist w największej niezależnej polskiej grupie komunikacyjnej Group One. Na co dzień buduje markę pracodawcy i dba o inicjatywy wspierające rozwój kultury organizacji. Współpracowała z takimi markami jak Orange, PepsiCo czy Blue Media. Poprzednio związana z Public Relations, które na kilka lat porzuciła na rzecz marketingu. Karierę w branży kreatywnej zaczynała w 2013 roku. Prelegentka na wielu branżowych konferencjach w Polsce i za granicą oraz trenerka. Pasjonatka grafiki i visual storytellingu oraz autorka setek tysięcy slajdów dla mówców, korporacji, czy szkoleniowców. Współzałożycielka marki Prezart, znanej na rynku jako ekspert w zakresie przygotowań do prezentacji i wystąpień.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola