WEBINARIUM WEBINARIUM WEBINARIUM WEBINARIUM WEBINARIUM WEBINARIUM WEBINARIUM WEBINARIUM WEBINARIUM WEBINARIUM WEBINARIUM
WEBINARIUM WEBINARIUM WEBINARIUM WEBINARIUM
Zatrudnij asystenta AI: Kreatywność i współpraca w nowej erze


W dobie cyfrowej transformacji, technologie sztucznej inteligencji (AI) stają się nie tylko narzędziami wspierającymi codzienną pracę, ale także partnerami w procesie twórczym i edukacyjnym. Nasz nadchodzący webinar „Zatrudnij asystenta AI: Kreatywność i współpraca w nowej erze" skierowany jest do nauczycieli, trenerów, oraz wszystkich profesjonalistów edukacyjnych, którzy pragną odkryć, jak chatboty AI mogą rewolucjonizować metody nauczania i współpracy w grupie. Podczas sesji, uczestnicy zdobędą umiejętności wykorzystania AI do rozwijania kreatywności, efektywnego opracowywania zadań edukacyjnych i tworzenia angażujących scenariuszy lekcji. Zaprezentujemy także porównanie dwóch strategii tworzenia poleceń dla chatbota AI - konwersacyjnej i ustrukturyzowanej, oraz omówimy role, jakie chatboty mogą pełnić w samodzielnej nauce: od tutoringu po mentoring. Dołącz do nas, aby odkryć, jak technologie mogą stać się Twoim najbardziej kreatywnym i współpracującym asystentem.


Obejrzyj webinar, szczególnie jeśli:
- Jesteś nauczycielem/nauczycielką poszukującym innowacyjnych metod nauczania.
- Pracujesz w edukacji i chcesz usprawnić swoje metody pracy dzięki technologii AI.
- Interesujesz się technologią AI i jej zastosowaniem w edukacji i szkoleniach.
- Chcesz rozwijać umiejętności kreatywnego myślenia w swojej grupie.
- Poszukujesz efektywnych strategii nauczania i współpracy opartych na AI.

Tematy, które poruszymy:
- Wykorzystanie chatbota AI do rozwoju kreatywności i skracania czasu przygotowania materiałów edukacyjnych.
- Porównanie konwersacyjnych i ustrukturyzowanych strategii tworzenia poleceń dla chatbotów AI.
- Role chatbota AI w samodzielnej nauce: tutoring i mentoring.
- Praktyczne zastosowania AI w projektowaniu zajęć i zadaniach edukacyjnych.

Po webinarze będziesz umiał_a:
- Efektywnie wykorzystywać chatboty AI do rozwijania kreatywności i wspierania współpracy w grupie.
- Opracowywać angażujące zadania edukacyjne z wykorzystaniem AI, w tym scenariusze lekcji i zadania osadzone w kontekście kulturowym.
- Porównywać wady i zalety różnych strategii tworzenia poleceń dla AI, aby wybrać najbardziej efektywną dla swoich potrzeb.
- Rozumieć i wykorzystywać chatboty AI jako narzędzia do samodzielnej nauki, oferujące wsparcie w formie tutoringu i mentoringu.

Prowadzące:
NOEMI GRYCZKO - Learning Experience Designer (LXD). Ośmiela firmy i instytucje do tworzenia innowacji, eksperymentowania z angażującymi formami uczenia online i sięgania po więcej. Uczy, jak wykorzystywać technologie, aby angażować pracowniczki i pracowników, osoby studiujące czy uczestniczące w konferencjach. Projektuje kursy e-learningowe: kohortowe, blended-learning i kursy oparte o AI. Ambasadorka EPALE, portalu na rzecz uczenia się dorosłych w Europie.

SYLWIA ŻÓŁKIEWSKA - projektantka, kreatywna menadżerka, edukatorka i ekspertka w dziedzinie nowych mediów. Autorka i współautorka tekstów popularyzujących zastosowanie nowych technologii w sztuce, kulturze, edukacji i biznesie (m.in. książki „Biznes w świecie mobile. Jak zaprojektować, wykonać i wypromować aplikację mobilną” nominowanej do nagrody Economicus). Na Uniwersytecie Warszawskim, Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych i Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej prowadzi autorskie zajęcia dotyczące kreatywnych narzędzi cyfrowych i ich zastosowania w sztuce, kulturze, edukacji i biznesie. Obecnie pracuje nad rozprawą doktorską dotyczącą wpływu technologii mobilnych na kulturę wizualną. Więcej: www.zolkiewska.pl

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola