Zapisz się na wydarzenie

Wybierz z listy wydarzenie, aby zapoznać się ze szczegółami.

Czas digitalizacji. Jakie są zawody przyszłości?
Data wydarzenia: 2021-05-26


W pracy spędzamy więcej niż połowę życia. Rynek pracy podlega ciągłym zmianom. Dzisiejszy świat produktów cyfrowych oferuje niemal nieograniczone możliwości rozwoju, a nowe specjalizacje pojawiają się niemal każdego roku. W tak dynamicznych czasach trudno jest nadążyć za potrzebami rynku, a jeszcze trudniej jest się określić na początku kariery. Żyjemy w świecie, w którym studia nie definiują już tak bardzo przyszłej pracy.

W imieniu Inkubatora Uniwersytetu Warszawskiego i własnym zapraszamy Was na webinar podczas którego porozmawiamy o możliwych ścieżkach kariery w szeroko rozumianej branży cyfrowej i technologicznej. Poznamy przedstawicieli 2 pożądanych na obecnym rynku pracy zawodów, a towarzyszyć im będzie reprezentantka świata HR i rozwoju talentów.

Na webinarium poznacie:

  • - Praktyczne informacje i wymagania nt. rekrutacji na dane stanowisko
  • - Możliwości rozwoju i predyspozycje kandydatów
  • - Jaka jest zależność między studiami a karierą?

Goście: 

Szymon Pifczyk - Product Marketing Analyst / Data Analyst

Autor popularnej facebookowej strony Kartografia Ekstremalna. W swojej karierze był już dziennikarzem, konsultantem, a obecnie zajmuje się product marketingiem w jednym z gigantów Doliny Krzemowej - w Facebooku.

Aleksandra Stańczuk - Product Manager / Scrum Master

Współtworzyła zespół komunikacji w Narodowym Centrum Kultury, portale dla animatorów i animatorek kultury PlatformaKultury, KulturaDostepna oraz coroczne wydarzenie Ogólnopolską Giełdę Projektów. Od 4 lat pracuje w branży IT, zarządza zespołami programistów i projektami technologicznymi: aplikacjami i portalami (m.in.:  o2.pl,  wp.pl ,  sportowefakty.wp.pl ).

Katarzyna Dąbrowska - Executive coaching / HR consulting

Od ponad 15 lat zajmuje się rozwojem osobistym. Jest certyfikowaną trenerką i dyplomowanym coachem oraz konsultantką badań predyspozycji osobowości. Pracowała w HR w małych i dużych firmach, zarówno jako rekruterka, HR Biznes Partner czy szefowa rozwoju. 

Prowadzący: Przemysław Krawczyk (Inkubator UW)

 


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu dla celów i wg zasad opisanych w Klauzula Informacyjna. Administratorem danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu jest Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego (FRSI) z siedzibą w Warszawie (00-359), przy ul. Kopernika 17.